FG Cargo en yüksek kalitede hizmetler sunar ve çalışanları tam bir profesyoneldir. Taşıma alanındaki tecrübemizle birlikte taşımacılık alanında kişisel bir hizmet sunuyoruz. Ulusal olarak büyük iş ortaklarına sahibiz. Bu şekilde harika bir kapıya teslim hizmet sunabiliyoruz. İşimizi daima günün koşullarına ve müşteri memnuniyeti ekseninde geliştirme gayreti içerisindeyiz.

Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimizdir. Taşımacılık hizmetini hızlı, güvenilir ve uygun ödeme koşulları dahilinde sunmak için büyük bir özveride bulunuyoruz. Yaptığımız her hareket planlı ve organize bir şekilde gerçekleştirilir.Havalimanından Havalimanına , Azerbeycan Numune , Transit Taşıma, Kapıdan Kapıya , Aynı gün Dosya Gönderimi , Gümrükleme ,  Kapıdan Havalimanına ve Siz Müşterilerimizin Taleplerine göre esneklik sağladığımız hizmetlerimiz mevcuddur .. Türkmenistan Uçak Kargo,Azerbaycan Uçak Kargo,Libya Uçak Kargo,Tunus Uçak Kargo,Rusya Uçak Kargo,Ukrayna Uçak Kargo,Afrika Uçak Kargo,Amerika Uçak Kargo,Almanya Uçak Kargo,Cezayir Uçak Kargo,Yemen Uçak Kargo,Umman Uçak Kargo,Suudi Arabistan Uçak Kargo,İngiltere Uçak Kargo


 

Yurtdışına Kargo Gönderme

 

FG UÇAK KARGO veya yurtdışından kargo getirmek için bazı hususlara dikkat edilmelidir. Yurtdışına kargo gönderme hizmetinin profesyonelce yapılması şarttır. Uzman personelin görev yaptığı şirketler tüm kargo hizmetleri güvenli ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle kargoların teslimi için bu tür firmalarla irtibata geçilmelidir. Kurumsal şirketler, yurtdışından gelen ya da yurtdışına giden kargoların güvenli bir şekilde adrese teslimini sağlamaktadır. Aktarma merkezlerinde de herhangi bir sorunun meydana gelmediği kurumsal hizmetlerde kargo firmasına da ulaşmak son derece kolaydır. Ayrıca kargonun hangi aşamada olduğunun anlaşılabilmesi için de göndericiye kargo takip numarası verilmektedir ve bu numara sayesinde gönderinin nerede olduğu kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Yurt dışına gönderilen kargolar hava yolu ile gönderilmektedir ancak kara yolu ile de kargo taşımacılığının yapıldığı bilinmektedir. Yurtdışı uçak kargo gönderme işlemi ekonomik, ekspres ve özel kargo olarak üç farklı şekilde yapılmaktadır. Ekonomik kargo, adından da anlaşılacağı gibi uygun fiyatlı gönderim hizmetidir. Bu hizmette tüm gönderiler uçak haricindeki ulaşım araçları ile yapılmaktadır. Bu nedenle teslimat süresi uzundur. Ekspres kargo hizmeti havayolu ile sunulan bir hizmettir. Bu kargo hizmetinde teslim süresi en fazla 3 güne kadardır. Avrupa ülkelerine 24 saat içinde teslim edilen kargolar, uzak kıtalara daha geç teslim edilmektedir. Özel kargo ise gerektiğinde tek bir uçağı kaldırıldığı özel bir taşımacılık yöntemidir. Bunun sonucunda da en yüksek fiyatlı kargo hizmeti olarak nitelendirilmektedir. Yurtdışına gönderilmesi yasak olan ürünler vardır ve bu ürünlerin haricinde tüm ürünlerin yollanması mümkündür. FG UÇAK KARGO  Tekstil numunelerinden makine parçalarına kadar her tür emtia gönderilebilmektedir. Yurtdışı kargolarda ticari ürünler gümrüğe teslim edilmektedir. Hediye gibi kişisel gönderiler ise şubeye veya alıcının adresine teslim edilmektedir. Yurtdışına kargo gönderilirken ekspres kargo seçeneği tercih edildiğinde, zaman önceliği olan tüm teslimatlar belirli bir saat dilimi içinde adreslerine ulaştırılmaktadır.

 

Ödeme İle İlgili Bilgi Verilmeli

 

Yurtdışına kargo gönderme işleminde ekonomik servis özellikle zaman hassasiyeti olmayan ve uygun fiyatlı gönderi hizmetidir. Yurtdışına gönderilen tüm paketler kargo kapsamına girmektedir. Gönderileri ücretlendirilmesi de gönderirken ya da teslim ederken olmak üzere iki farklı şekilde olmaktadır. Ancak ödemenin alıcı tarafından yapıldığında teslim alınan ülkenin fiyatlarının geçerli olduğu bilinmelidir. Ödeme gönderilirken yapıldığında ise Türkiye’deki fiyatlar geçerlidir. Uçak Kargo Bu nedenle teslimat sırasında ödeme bilgisinin belirtilmesinde büyük yarar vardır. Yurtdışına gönderilecek her kargonun güvenli bir şekilde taşınması önemlidir. Bu hizmet, güçlü altyapıya sahip olan firmalar tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Uçak Kargo ,Hava kargo taşımacılığında güven ve hızın önemi vardır. Güvenli ve hızlı bir teslimatın yapılması için de mutlaka kurumsallaşmış kargo firmalarından hizmet alınmalıdır. Yurtdışına yapılan kargo teslimatları kapıdan kapıya, şubeden şubeye ya da havalimanından havalimanına yapılabilmektedir. Ancak burada bir ayrıntıya dikkat edilmesi gereklidir. Uçak Kargo Büyük kargoların öncelikle havalimanına teslimi gerçekleştirilmektedir. Kargo havalimanına inmeden önce firma gümrük yetkililerine bilgi vermekte, bu sayede kargonun kısa bir zaman içinde havaalanından çıkması sağlanmaktadır. Ancak gümrük yetkililerinin incelemesi sırasında firmanın temsilcisinin olması gereklidir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra kargo şirketi koli ve paketleri alıcısının adresine ya da anlaşmalı olduğu şirketin şubesine bırakmaktadır. Bu arada her kargo şirketinin tüm ülkelerde şubesinin bulunması gerektiği ile ilgili bir inanış vardır ancak bu doğru değildir. Uçak Kargo Firmalar, uluslar arası anlaşmalar yaparak hızlı teslimatları gerçekleştirmektedir. Bu sayede hangi ülkede olursa olsun mutlaka kargonun teslim edileceği bir acente bulunmaktadır. Bu acenteler de gerektiğinde kargoyu hızlı bir şekilde kapıya teslim etmektedir.

 

Yurtdışına Kargo Gönderme Koşulları

 

FG UÇAK KARGO  hizmetinden yararlanırken ilaç, aşı ve serum gibi tıbbi ürünler de gönderilebilmektedir. Ancak bu ürünlerin faturaları ve Sağlık Bakanlığı onaylı evrakı bulunmalıdır. Bu ürünlerin haricinde kozmetik ürünler de kargo yolu ile taşınmaktadır. Kargo ile yurtdışına sanayi ürünlerinin de gönderilmesi mümkündür. Uçak Kargo Tekstil sektörüne ait numune ve ürünler, makine parçalarına ait numune ve ürünler, hava kargo ile dünyadaki her ülkeye gönderilmektedir. Ancak ilgili ülkelerin gümrük mevzuatlarının tam olarak bilinmesi gereklidir. Ayrıca hangi gönderilerin gümrüğü tabi olduğu, hangilerinin olmadığı da bilinmelidir. Uçak Kargo Kurumsal kargo şirketleri, bütün bu detayları bilmekte ve hizmet kalitesini buna göre şekillendirmektedir. Yurtdışına mobilyaların da gönderilmesi mümkündür. Ofis ve ev mobilyalarının yanı sıra antikalar da kargo ile gönderilmektedir. Bunlar şahsi eşya sınıfına da girebilmektedir. Ayrıca gümrüksüz numune gönderimi de mümkündür. Ancak bu numune gönderiminde belli bazı kurallar vardır. Uçak Kargo Örneğin tekstil numunesinin bazı ülkelerde gelişigüzel kesiklerle dolu olması, giyilemeyecek ve imal edilemeyecek şekilde bulunması şarttır. Ayrıca numune gönderiminin herhangi bir ticari evrak gerektirmeden teslim edildiği bilinmelidir. Bu ve benzeri gönderilerin tamamının hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için uçak kargo hizmetinden yararlanılmalıdır. Bu hizmetle birlikte seri bir şekilde dünyadaki hemen her ülkeye kargo teslimatı yapılabilmektedir. Bu teslimatların sorunsuz olabilmesi için FG UÇAK KARGO  mutlaka kargo şirketinin hizmetleri ile ilgili ön araştırma yapılması tavsiye edilmektedir.

 

Profesyonel Firmalardan Hizmet Alınmalı

 

FG UÇAK KARGO  hizmetini sunan çok sayıda kargo firması bulunmaktadır. Bunların tamamının üstün kalitede bir hizmeti sunması mümkün değildir. Yurtdışına kargo gönderebilmek için mutlaka profesyonel bir ekibe sahip olunması gereklidir. Kurumsal kargo şirketleri, dünyanın önde gelen taşımacılık şirketleri ile işbirliği yapmaktadır. Bu sayede de tüm kargo gönderilerinin sorusuz bir şekilde teslimatları mümkün olmaktadır. Kurumsal firmaların denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu ile taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir.Uçak Kargo Ancak ekspres teslimatın hava yolu ile yapıldığı bilinmelidir. Bu teslimat yöntemini gerçekleştirirken de güvenilir havayolu firması ile işbirliği yapan kargo şirketinden hizmet alınmalıdır. Teknik altyapısı eksiksiz olan, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren, profesyonel ve güler yüzlü personele sahip olan kargo şirketleri, eksiksiz hizmetleri ile tüm kargoların güvenli bir şekilde adreslerine teslim edilmesini sağlamaktadır. Kurumsallaşmış kargo şirketleri, firmaların yeni pazarlara açılmasında en büyük destekçisi olmaktadır. Zamanında teslimat yapan kargo şirketleri, firmaların güvenli bir görünüme kavuşmasını sağlayarak ekonomiye de büyük destek olmaktadır. Kargo şirketlerinin zamanında teslimatı sayesinde yeni pazarlara açılan küçüklü büyüklü firmalar, böylece yeni istihdam da yaratmaktadır. İstihdam işsizliği düşürmekte, dolayısı ile ülke ekonomisine de olumlu bir etki yaratılmış olmaktadır. Günümüzde özellikle Uzak Doğu ülkelerinden ülkemize yoğun bir sipariş olmaktadır. Bu siparişlerin zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim edilmesinin önemi son derece büyüktür. Kurumsal kimliğe sahip olan kargo şirketleri, siparişlerin adrese kadar teslim edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca ürün siparişinin yanı sıra evrakın da yine aynı yöntemle ulaşması mümkündür. Güvenli teslimat yapan kurumsal şirketler, her türlü gönderiyi kapıya kadar teslim edebilecek altyapıya sahiptirler. Kargo taşımacılığında içinde başkasının eline geçme ihtimali olan değerli kağıtların taşımacılığı yasaktır. Örneğin altın, para ve benzeri değerli emtialar kesinlikle taşınamaz. Bu emtianın uçaklarda taşınması yasaklanmıştır. Şirkete farklı bir beyanda bulunup değerli kağıtların gönderilmeye çalışıldığı durumlarda da doğrudan gönderici ve alıcı sorumludur. FG UÇAK KARGO  Ayrıca yasak olan emtianın taşınması halinde çeşitli cezalar da uygulanmaktadır. Bu nedenle kurallara uygun kargo oluşturulması ve uygunsuz kargonun taşınması için ısrar edilmemesi gereklidir.

 

 


Lübnan Kargo,Dubai Kargo,Abu Dhabi Kargo,Kuveyt Kargo,Katar Kargo,Doha Kargo, Azerbaycan Kargo,Bakü Kargo, Türkmenistan Kargo, Aşgabat Kargo, Taşkent Kargo,Özbekistan Kargo,Almanya Kargo,Berlin Kargo,Tahran Kargo,İran Kargo,Tebriz Kargo,Amerika Kargo,Houtson Kargo,Polonya Kargo, Romanya Kargo, Çin Kargo,Shenzen Kargo,Shangai Kargo,Slovakya Kargo,Sırbistan Kargo,İngiltere Kargo,Kongo Kargo,Gabon Kargo,Burkina Faso Kargo,Chad Kargo,Galler Kargo,Angola Kargo,Arjantin Kargo,Brazilya Kargo,Fas Kargo,Moğolistan Kargo,Tacikistan Kargo,Arnavutluk Kargo, Kargo,Ürdün Kargo,Sudan Kargo, Sırbıstan Kargo,Yemen Kargo,Umman Kargo, Tunus Kargo,Türkmenistan Kargo,İngiltere Kargo,Fransa Kargo,Mısır Kargo, Gürcistan Kargo,Rusya Kargo,Suudi Kargo, Kazakistan Kargo,Çin Kargo,Yunanistan Kargo,Amerika Kargo,Afrika Kargo,Tahran Kargo,Bakü Uçak Kargo,İspanya Uçak Kargo,Kırgızistan Uçak Kargo,Tacikistan Uçak Kargo,Japonya Kargo,Malezya Kargo,

Amerika Kargo , Afrika Kargo.
Aircraft Charter, Ambulance Aircraft, Door to Door Document and Sample Sending, Port to port Air Cargo, Easy Export without Declaration All Airline Prices and Services, Customs Support FG Cargo

 

 

 

 

 

Adresten Adrese Kişisel Eşya Taşıması

Adresten Adrese Numune Gönderimi

Adresten Adrese Numune Getirileri

Adresten Adrese Evrak Gönderileri

Gümrükleme ve Dış Ticaret Desteği

THY ve Tüm Havayolları Satış Acentesi,DHL Çözüm Ortağı,TNT Çözüm Ortağı,Aramex Çözüm Ortağı,ASE Çözüm Ortağı,Türkmenistan Aynı Gün Teslim 

 Uçak Kargo

 

 Uçak Kargo

Departmanımız aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

 

İhracat amaçlı kargo taşımacılığı
*Cenaze taşımacılığı
*Canlı Hayvan taşımacılığı
*Yurtdışı Evrak Sevkiyatı
*Bozulabilen malların taşımacılığı

* 1 Gün de hızlı teslimat ve acil gönderi hizmeti.

www.fgcargo.com

YurtdışıKargo Gönderme ;

FG UÇAK KARGO yurtdışından kargo getirmek için bazı hususlara dikkat edilmelidir. Yurtdışına kargo gönderme hizmetinin profesyonelce yapılması şarttır. Uzman personelin görev yaptığı şirketler tüm kargo hizmetleri güvenli ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle kargoların teslimi için bu tür firmalarla irtibata geçilmelidir. Kurumsal şirketler, yurtdışından gelen ya da yurtdışına giden kargoların güvenli bir şekilde adrese teslimini sağlamaktadır. Aktarma merkezlerinde de herhangi bir sorunun meydana gelmediği kurumsal hizmetlerde kargo firmasına da ulaşmak son derece kolaydır. Ayrıca kargonun hangi aşamada olduğunun anlaşılabilmesi için de göndericiye kargo takip numarası verilmektedir ve bu numara sayesinde gönderinin nerede olduğu kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Yurt dışına gönderilen kargolar hava yolu ile gönderilmektedir ancak kara yolu ile de kargo taşımacılığının yapıldığı bilinmektedir. Yurtdışı uçak kargo gönderme işlemi ekonomik, ekspres ve özel kargo olarak üç farklı şekilde yapılmaktadır. Ekonomik kargo, adından da anlaşılacağı gibi uygun fiyatlı gönderim hizmetidir. Bu hizmette tüm gönderiler uçak haricindeki ulaşım araçları ile yapılmaktadır. Bu nedenle teslimat süresi uzundur. Ekspres kargo hizmeti havayolu ile sunulan bir hizmettir. Bu kargo hizmetinde teslim süresi en fazla 2 güne kadardır. Avrupa ülkelerine 1 gün  içerisin de teslim edilen kargolar, uzak kıtalara daha geç teslim edilmektedir. Uçak kargo ise gerektiğinde tek bir uçağı kaldırıldığı  yöntemdir.Bunun sonucunda da en yüksek fiyatlı kargo hizmeti olarak nitelendirilmektedir. Yurtdışına gönderilmesi yasak olan ürünler vardır ve bu ürünlerin haricinde tüm ürünlerin yollanması mümkündür. FG UÇAK KARGO  Tekstil numunelerinden makine parçalarına kadar her tür emtia gönderilebilmektedir. Yurtdışı kargolarda ticari ürünler gümrüğe teslim edilmektedir. Hediye gibi kişisel gönderiler ise şubeye veya alıcının adresine teslim edilmektedir. Yurtdışına kargo gönderilirken ekspres kargo seçeneği tercih edildiğinde, zaman önceliği olan tüm teslimatlar belirli bir saat dilimi içinde adreslerine ulaştırılmaktadır.

 Yurtdışına gönderilen tüm paketler kargo kapsamına girmektedir. Gönderileri ücretlendirilmesi de gönderirken ya da teslim ederken olmak üzere iki farklı şekilde olmaktadır.Ödeme  yapıldığında ise Türkiye’deki fiyatlar geçerlidir. Uçak Kargo Bu nedenle teslimat sırasında ödeme bilgisinin belirtilmesine öncelik verilmelidir.Yurtdışına gönderilecek her kargonun güvenli bir şekilde ulaştırılması gerekmektedir. Bu hizmet, güçlü altyapıya sahip olan firmalar tarafından sorunsuz bir şekilde sağlayabilirsiniz..

Uçak Kargo ,Hava kargo taşımacılığında güvenli ve hızlı bir teslimatın yapılması için de mutlaka kurumsallaşmış kargo firmalarından hizmet alınmalıdır. Yurtdışına yapılan kargo teslimatları kapıdan kapıya, şubeden şubeye ya da havalimanından havalimanına yapılabilmektedir. Ancak burada bir ayrıntıya dikkat edilmesi gereklidir. Uçak Kargo ağır kargoların havalimanına teslimi tarafımızca sağlanmaktadır. Kargo varış yapacağı destinasyona gelmeden önce ilgili gümrük yetkilileri ve firmayetkilisine bilgi verilmektedirr, bu sayede kargonun kısa bir zaman içinde en hızlı şekilde gümrük işlemlerinin halledilip herhangi bir ceza yaptırıma maruz kalmadan işlemlerinizi kolaylık ile halledebilmektedir.Gerekli kontroller yapıldıktan sonra Fg uçak kargo firması koli ve paketleri alıcısının adresine ya da anlaşmalı olduğu şirketin şubesine teslim etmektedir. FG Uçak Kargo Firması dünya çapında  anlaşmalar yaparak hızlı teslimatları gerçekleştirmektedir. Bu sayede hangi ülkede olursa olsun mutlaka kargonun teslim edileceği bir acente bulunmaktadır. Servis alanımızın dışında kalsa dahi bizler Fg uçak kargo olarak ilgili ülkedeki yerel kargolar ile anlaşıp bizlerin taahütleriyle sorunsuz bir şekilde dünyanın her neresinde olursanız olun kapınıza kadar teslimatı gerçekleştirmektedir.

FG UÇAK KARGO  hizmetinden yararlanırken ilaç, aşı ve serum gibi tıbbi ürünler de gönderilebilmektedir.Tabiki bunların yanı sıra acil göndermeniz gereken Yurtdışı numune gönderme veya Yurtdışı Evrak gönderiminide bizlerin garantisi ile 1 gün Teslimat süresi ile gönderim yapabilirsiniz lakin bu ürünlerin fatura ve ilgili bakanlık belgesini bizlere temin etmelisiniz.Bu ürünlerin haricinde kozmetik ürünler de kargo yolu ile taşınmaktadır. Uçak Kargo Tekstil sektörüne ait numune ve ürünler, makine parçalarına ait numune ve ürünler, hava kargo ile dünyanın heryerne gönderebilmektedir.. Ancak ilgili ülkelerin gümrük rejimlerinin bilinmesi gereklidir. Tüm bunların yanı sıra hangi ürünlerin gümrüğe takılacağını firma çalışanlarımız sizlerin bilgilerine sunacak revize edilmesi halinde de güncel olarak paylaşacakdır.Uçak Kargo Kurumsal kargo şirketleri,uçak kargo ve diğer kargo firmaları bütün bu detayları bilmekte ve hizmet kalitesini buna göre şekillendirmektedir. Yurtdışına ev ve kişisel eşyalarıda gümrüksüz göndermek mümkündür.  Bu gibi ürünlerin haricinde özel olarak canlı hayvan taşıma,evcil hayvan taşımasıda yapmaktayız.Yurtdışına canlı hayvan gönderiminde firmamız lisanslı çalışanlar ve dünya standartlarının üzerinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca gümrüksüz numune gönderimi de mümkündür. Ancak bu numune gönderiminde belli bazı kurallar vardır. Uçak Kargo Örneğin tekstil numunesinin emitasyon olanların gönderimi muhakkak telif dahi edilmemelidir.Bu tarz durumlarda firmaya cezai yaptırımlar uygulanmaktadır.Ayrıca yurtdışı numune gönderme de sizler için hazırladığımız belgeler ile birlikte gümrüksüz ve herhangi bir ticari değeri olmadan varış yapacağı ülkeye nakledilmektedir.Avrupaya ertesi gün teslimat garantimizle siz özel müşterilerimize doğrudan hizmet vermekteyiz.

FG UÇAK KARGO  Kurumsal olarak denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu ile taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaş

UA-89187013-1